کشف دوباره کلیسا

چرا بدن مسیح (کلیسا) موضوعی اساسی است

همکاری بین

به زودی

سفارش

دانلود

کتاب کشف دوباره کلیسا را در اینجا سفارش دهید

آیا کلیسا به این اندازه مهم است

کلیساهای امروز با انبوهی از مسائل دشوار روبرو هستند. شاید شما از جمله افرادی باشید که از خود می‌پرسید که آیا متعهد شدن به کلیسای محلی ارزش این همه زحمت را دارد؟

این کتاب یادآوری بجایی است که کلیسا فراتر از یک پخش برنامه زنده می‌باشد – کلیسا یک مشارکت اساسی قوم خدا است که رسالت خدا را پیش می‌برد.

درباره نویسندگان

جاناتان لیمن دکترای خود را از دانشگاه ولز دریافت کرده‌اند. ایشان سردبیر موسسه ناین مارکس – ۹ علامت و نیز میزبان برنامه پادکستی به نام پَسترز تاک- گفتگوی شبانان می‌باشند. ایشان نویسنده و یا ویرایش بیش از دوازده کتاب و استاد چندین دانشگاه‌‌ الهیاتی نیز می‌باشند.

جاناتان با همسر و چهار دخترش در حومه واشنگتن دی سی زندگی می کند و از مشایخ کلیسای تعمیدی شورلی می‌باشند. ایشان را می‌توانید در توییتر دنبال کنید.
Twitter @jonathanleeman

کالین هانسن فوق لیسانس از دانشگاه ترنتی اونجلیکال دوینتی اسکول می‌باشند. او به عنوان معاون سردبیر گاسپل کولیشن می‌باشند. ایشان میزبان پادکست کاسپل باند و یکی از نویسندگان کتابی با همین عنوان می‌باشند.

او یکی از مشایخ کلیسای ردیمر در بیرمنگام آلاباما و همچنین در هیئت مشورتی دانشگاه بی‌سن خدمت می‌کنند.
می توانید او را در توییتر دنبال کنید
Twitter @collinhansen

خدا ما را به این دلیل که کلیسا مکانی آرام برای یافتن کمی تشویق روحانیست، دعوت نمی‌کند . او از ما در خانه‌ای استقبال می کند که به ندرت آن چیزی است که ما می‌خواهیم را می‌یابیم، بلکه تنها چیزی که به آن نیازمندیم را می‌یابیم.

نظرات دیگران درباره کتاب

دیگر نمی‌توان کلیسا را مسلم دانست. این نسل می‌خواهد بداند دلیل آنچه که کلیسا انجام می‌دهد، چیست؟ آقایان هانسن و لی‌من به طرز ماهرانه‌ای اندیشه‌های کتاب مقدس را با تجربیات دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم را ترکیب می کنند تا بیانیه‌ای از آنچه امروز کلیسا باید باشد ارائه دهند. . .» این کتابی است که کلیسای شما بایدآن را بخواند و درباره آن صحبت کند. ” مک استایلز مبشر و شبان سابق در خاورمیانه ؛ نویسنده کتاب بشارت

این کتاب بسیار بجا در این عصر سردرگمی و ناامیدی در مورد نیازهای اساسی کلیسای محلی می‌باشد. در این کتاب آقایان هانسن و لی‌من درک منطقی، عملی، کتاب مقدس و اساسی از نقش کلیسا در زندگی یک ایماندار را ارائه می‌دهند …» میگل نونز ، شبان ارشد، کلیسای بین المللی تعمیدی سانتو دومینگو، جمهوری دومینیکن

آیا به کلیسا احتیاج دارید؟

 

هدف این کتاب کمک به شما در کشف دوباره کلیسا است. یا شاید این کتاب بتواند به شما برای اولین بار یاری دهد تا دریابید چرا خدا از شما می خواهد که اولویت خود را برای گردهمایی و تعهد به کلیسای محلی قرار دهید.

 

سفارشدانلود

آیا به کلیسا احتیاج دارید؟

هدف این کتاب کمک به شما در کشف دوباره کلیسا است. یا شاید این کتاب بتواند به شما برای اولین بار یاری دهد تا دریابید چرا خدا از شما می خواهد که اولویت خود را برای گردهمایی و تعهد به کلیسای محلی قرار دهید.

©️ 2021 Crossway, USA